אופנועי ספורט


אופנוע הספורט נועד לאדרנלין, ריגוש והנאה. הוא נוצר למהירויות גבוהות, האצות מהירות, בלימות זריזות בכבישים סלולים, ויש לו יכולות תמרון גבוהות ביותר. ברוב המקרים תכונות אלו באות על חשבון נוחות שימוש ורכיבה ושימוש פחות חסכוני בדלק, אבל אופנועי הספורט הומצאו בכדי לגרום לפעימות הלב שלנו להאיץ והם נחשבים סוג של ספורט אקסטרים.
אופנועי ספורט מספקים ביצועים מעולים בתוך מסגרת קלת משקל ואכן אופנועים אלו עשויים מחומרים חזקים וקלים. מערכות בלימה מעולות ומערכות מתלים מתקדמות משולבות ביחד בהתאמה ליציבות ועמידות מוגברת. הצמיגים הקדמיים והאחוריים גדולים יותר ורחבים יותר מצמיגים שנמצאים בסוגים אחרים של אופנועים, כדי לאפשר מהירויות גבוהות בנסיעה וזוויות מדויקות בהטיות ופניות. 
באופנועי ספורט יש תשומת לב מיוחדת לשילוב של תנוחת הרוכב, מיקום המנוע ורכיבים כבדים אחרים - כך מבנה האופנוע ישמור על שלמות מבנית ומרכב קשיח - מה שיקבע איך האופנוע יתנהג בהאצה, בבלימה ובפניות. 
אופנועי הספורט של היצרנית הענקית מיפאן, קוואסקי, הם אומנות של שילוב מדויק ועדין בין מבנה ארגונומי מושלם ובטיחות רכיבה. המהנדסים של קוואסקי בוחנים כל הזמן דרכים לשפר את האלמנטים השונים לכדי שילוב מנצח, מרגש ומרשים- גם בתפקוד וגם בעיצוב. 
כנס עכשיו לבדוק את דגמי הספורט של קוואסאקי וקח לך אחד מהם לנסיעת מבחן.
 

scroll up