ספורט טורינג


אופנועי ה"ספורט-טורינג" (Sport-Touring) הם תת-קבוצה של אופנועי הטורינג. אלה אופנועים בנפחים גדולים (מעל 500 סמ"ק) המיועדים לטיולים ונסיעות ארוכות ומאופיינים באביזרי נוחות רבים על מנת לשפר את חווית הרכיבה. אופנועי ספורט טורינג, משלבים ביצועים של אופנועי ספורט, יכולות לנסיעות ארוכות הטווח של אופנועי טורינג - עם דגש על נוחות רכיבה ובטיחות לרוכב. 
אופנועי הספורט-טורינג של חברת קוואסקי חולקים את הטכנולוגיה והמכאניקה שלהם עם אופנועי הספורט, עם שינוי קל בעיצוב המנוע שמטרתו לשפר את מומנט אמצע הטווח. הבדלים נוספים הם כיסוי גדול יותר (Fairing), מושב שמעוצב לישיבה יותר זקופה ופחות אגרסיבית המתאימה לרכיבות ארוכות יותר. מיכל הדלק גדול יותר בכדי להגדיל טווחי הנסיעה ללא צורך במילוי דלק והגחון גבוה יותר בכדי לאפשר מעברים על משטחי רכיבה מאתגרים.  
קטגוריית אופנועי הספורט טורינג הפכה להיות חשובה ותחרותית מספיק בכדי לייצר מנועים ייעודיים לדגמי האופנועים. חברת קוואסאקי, משקיעה בהתמדה בפיתוח כל מגוון כלי הרכב שלה, מציעה גם בקטגוריה זו פסגה טכנולוגית ועיצובית שמשאירה מאחור את כל האחרים.
לרוכב הישראלי, יש מספר דגמים הלוקחים את ספורט הטורינג למקום מסעיר ועוצמתי. היכנסו היום לבחון את אחד דגמי הספורט טורינג של קוואסקי וצאו לכם עם אופנוע ספורט טורינג חדש. 
 

scroll up