דו שימושי

 
אי אפשר לעצור את הרכיבה הזו, אפילו לא לרגע. בסוף כל כביש ישנה דרך חדשה שמחכה לגילוי. כל רוכב שאוהב ורגיל לאופנוע כביש ומדי פעם מעדיף אופנוע שטח יכול להיות רגוע - לא צריך לבחור בין השניים. אופנוע דו שימושי (Dual Purpose) של קוואסקי הוא התשובה לכל מי שאוהב את חוויית הרכיבה העירונית אבל עדיין מרשה לעצמו מדי פעם לצאת אל השטח וליהנות מרמת ביצועים גבוהה, נוחות רכיבה וכוח שלא מביישים אף אופנוע שטח.

האופנועים הדו שימושיים של קוואסקי מצליחים לייצר תענוג ספורטיבי כפול לרוכב המחפש אבק ‏וגם דרך עירונית. האופנועים קלילים, חכמים ומוכנים לבוא איתך לאן שתוביל ואיך שתוביל.
מדובר באופנועים אמינים, בעלי מערכת קירור ע"י נוזל צינון, היכולים לעבור על פני תחנות דלק רבות בעודם עוקפים את התנועה המזדחלת ומשאירים הכל מאחור.
בכבישי ארצנו המשובשים אין אופנועים מתאימים יותר מהדו שימושיים. אלו כלים שיכולים להתאים לרוכבים בתחילת דרכם בעולם האופנועים כמו גם לרוכבים וותיקים ושקולים שמחפשים כלי נוח ושפוי שיודע לעשות הכל, בעל עצמה לא מתפשרת שמשאירה את המתחרים מרחק רב מאחור - בכל תנאי שטח. 
כשמדובר באופנועי קוואסקי דו שימושיים הבחירה לרקוד על שתי החתונות – כביש ושטח - אינה גובה פשרות. האופנועים הדו שימושיים של קוואסקי הם כלי רכיבה רב שימושיים המתאימים לקצב האמיתי של החיים שלך, ומאפשרים לך לגעת בהכל, לחוות הכל, ובסטייל! עיצוב מרהיב וחדשני, טכנולוגייה מתקדמת המספקים פונקציונליות מוחלטת לכל מטרה.
 אז אל תעצור, אפילו לא לרגע. סע כל עוד אתה יכול, תן לכביש להגמר, גלה שבילים חדשים, פלס לעצמך ‏את הדרך, בכל דרך אפשרית, עם אופנוע דו שימושי של קוואסאקי. קח אותו לנסיעת מבחן.

scroll up