251-530 סמ"ק

251-530 סמ"ק

הקטנוע החל את דרכו ככלי תחבורה בעל נפח מנוע קטן לנסיעה פנים-עירונית ואף כפרית, אך נראה כי בשנים האחרונות הוא מתפתח יותר ויותר להיות חלופה ארקטיבית לאנשים שרוצים יותר. עם נפחי מנוע מעל 250 סמ"ק, קטגוריה זו של קטנועים בין 251 ל 500 סמ"ק היא השאגה האחרונה בתחום. 
בשנות ה-90 של המאה ה-20 פרסומאי מבריק טבע את המושג "קטנועי מנהלים". הכוונה הייתה לקטנוע איכותי, גדול מהרגיל, חזק, מעוצב ומאובזר ברמה גבוהה, במיוחד עבור קהל לקוחות שהמשימות שעומדות בפניו הן לא בהכרח שליחויות או תמרון בכבישים עמוסים אלא התנידות מהירה ונוחה בין פגישות עסקיות תוך חיסכון בזמן ההגעה וחיפוש החניה. השימושיות גברה ועמה גם הדרישה לביצועים טובים יותר – מירות וזריזות, שליטה ותמרון, מנוע שקט, שלדה חזקה, צריכת דלק חסכונית ומתלים ובלמים איכותיים. 
חברת יאמהה, פועלת כבר למעלה מ-60 שנה, ללא הרף לשיפור קטגורית הקטנועים 251-500 סמ"ק שתופסת תאוצה בשווקים מתקדמים. באותה חדשנות נחושה, שמירה על איכות ללא פשרות וחתירה למוצר הטוב ביותר, יאמהה מפתחת שנה אחר שנה קטנועי מנהלים טובים יותר, זריזים יותר, בטוחים יותר, מעוצבים ומאובזרים יותר.
הרוכב הישראלי יכול ליהנות משני דגמי קטנועים בקטגוריית 251-500 סמ"ק, העומדים במבחני הביצועים המחמירים ביותר. ה- TMAX 530 וה- Majesty 400. שני דגמים שחייבים לנסות. 

 

scroll up