אופנועים

אופנוע הוא פתרון הגיוני. זריז, נגיש, עביר, לא יקר, חסכוני, נקי, קל (יחסית) לטיפול ותחזוקה. אלא שכשאשר מדברים על אופנועים היגיון הוא לא הדבר הראשון שעולה לדיון, להיפך – רכישת אופנוע היא במידה רבה, אם לא קודם כל, החלטה רגשית. כי אופנוע, יחד עם זאת שהוא מספק פתרון תחבורתי חכם, הוא מספק חוויות וריגושים. כלומר, אופנוע הוא פתרון הגיוני אבל ההחלטה לרכוש אופנוע היא רגשית. אופנוע הוא ביטוי לאופי ולאישיות והוא לא רק כלי תחבורה אלא גם –ויש האומרים בעיקר - גאדג'ט לסגנון חיים.

אופנועים מגיעים במגוון תצורות למגוון שימושים ולמגוון טיפוסי אופנוענים. אופנועי טורינג כבדים וחזקים לנסיעות ארוכות וטיולי כביש, אופנועי ספורט טורינג לתאוצה ומהירות בכבישים סלולים, אופנועים דו-תכליתיים המאפשרים שימוש ככלי תחבורה בכבישים וברחובות סלולים ונסיעה ספורטיבית בשטח. ככלל כל סוגי האופנועים, למעט אופנועי ספורט טהורים המשמשים למרוצים בלבד, משלבים את הפונקציונאליות עם החוויתיות. כל אופנוען וסגנונו.

ימאהה היא יצרנית אופנועים מאז 1955 והיא אחד מן המותגים המובילים בעולם המוטורי, הן כיצרנית של מגוון סוגי אופנועים והן כמנצחת במרוצי אופנועים מסוגים שונים. לאופנועי ימאהה מוניטין בינלאומי של חדשנות טכנולוגית, ייצור מוקפד, כוח, מהירות וביצועים בכביש ובשטח. בנוסף, אופנועי ימאהה מצטיינים בעיצוב מוקפד ודינאמי המבטא את הערכים של תרבות האופנועים – דיוק, שליטה, דינאמיות, מהירות, כוח וחופש - עיצוב המשמש השראה לכל תעשיית האופנועים ברחבי העולם.

לאופנוענים ישראלים ימאהה מספקת מגוון רחב של דגמי אופנועים מובילים וחדשניים מכל הקטגוריות ומכל הסוגים: אופנועי כביש, אופנועי שטח, אופנועים ספרטיביים ודו-תכליתיים, ביניהם כמה מדגמי האופנועים הקלאסיים של ימאהה ודגמים המוכרים בעולם עם רקורד של ניצחונות במסלולי המרוצים ובאולמי המכירות.

בחר עכשיו את הימאהה שלך.

scroll up