אודות סוזוקה

בשנת 2007 החליט עודד פלד לרכז את מקצועיותו ואהבתו לדו-גלגלי תחת קורת גג אחת והקים את סוכנות סוזוקה בכדי לתת מענה מושלם ככל האפשר לאוהבי הדו-גלגלי. שנים רבות של ניסיון מקצועי עם אהבה גדולה לשני גלגלים, הביאו לעולם את סוכנות סוזוקה שבה מוביל עודד צוות של אנשים מקצועיים במטרה להעניק את כל השירותים למגוון הלקוחות.

תחת אותה קורת גג נמצאים מוסך שמצויד במכשור החדיש ביותר בכדי לטפל בכל סוגי האופנועים והקטנועים . בסוכנות סוזוקה שמשתרעת על 1,300 מטרים רבועים ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של אביזרים החל ממוצרי מיגון לרוכב, קסדות מדגמים שונים,מגפי רכיבה,דיבוריות ומוצרי אלקטרוניקה, ארגזי GIVI ,מנעולים ושרשראות, כידונים, ועד מעילים וחליפות רכיבה בכל סגנון מהיצרנים המובילים בעולם.

כל רוכב בכל רמה, ימצא בסוכנות סוזוקה את המענה המושלם לצרכיו!

סוכנות סוזוקה מפעילה צוות מיוחד שמתמחה במתן שירותי מכירה לדו-גלגלי וטרקטורונים חדש ויד שנייה, ייעוץ מקצועי להתאמה מרבית של  הכלי לרוכב ושירותי תיווך. במהלך שנות פעילותה צברה סוכנות סוזוקה מוניטין גבוה בתחום הדו-גלגלי והטרקטורונים וכיום היא ניצבת בגאון כסוכנות הגדולה בישראל.

עודד פלד, שצבר כעשרים שנות ניסיון ומקצועיות בתחום הדו-גלגלי, מציב לנגד עיניו בראש ובראשונה את איכות השירות שניתן לכל לקוח שנכנס בשעריו ומקבל טיפול אישי ומקצועי בכל עניין ודבר.

"טובת הלקוח מנחה אותנו בכל רגע" אומר עודד "הניסיון המקצועי של הצוות ושלי יכול לפתור כל בעיה בצורה הטובה ביותר וכל לקוח מקבל יחס אישי".

המוניטין של סוכנות סוזוקה הביא לכך שמלבד לקוחות מאזור הצפון מגיעים במיוחד גם לקוחות מאזור המרכז והדרום, מתוך ידיעה ברורה שהם מקבלים את הטיפול המקצועי והאישי שנמצא רק בסוכנות סוזוקה.

בחודש אוגוסט 2016 ערכנו מבצע לגילוי פרס שהסתתר כאן באתר, בין כל הפותרים נכונה נערכה הגרלה שבסופה זכה אריאל ברונפמן בקסדה

undefined

בתמונה עודד מעניק את הפרס לאריאל

scroll up